Çekmeköy, İstanbul
0505 438 8601
nurcankayahan@gmail.com

12 Milyar Dolarlık Güzellik Pierre Cardin Üyelik

Pierre Cardin Üyeliği

Pierre Cardin Üyelik ile kazanın!

Dünyada kozmetik sektörünün büyüklüğü 460 milyar dolar. Kozmetik pazarı dünyada yılda ortalama yüzde 10 büyüyor. 2018’de Türkiye’de bu pazarın hacmi 12 milyar dolara ulaştı. Pazar hacminin, 2020’de – 14-15 milyar doları aşması bekleniyor. En çok cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı ürünlere harcama yapılıyor.

YÜZDE 100 YERLİ

Türkiye kozmetik sektöründe yüzde 87 dışa bağımlılığın söz konusu olduğuna dikkat çeken Pierre Cardin Kozmetik ve Avrupa Networking Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çarşıbaşı, “Dışa bağımlılığı sona erdirmek için elimizi taşın altına koyduk. 10 milyon Euro yatırım yaparak Pierre Cardin Kozmetik ve kişisel bakım fabrikası kurduk. Yüzde 100 yerli ve milli üretim yapıyoruz” dedi.

HER EVE GİRME HEDEFİ

2020 yılını Pierre Cardin yılı ilan ederek Türkiye’de her evde olmayı hedeflediklerine dikkat çeken Çarşıbaşı, “Kozmetik ve kişisel bakım grubunda yıllık 100 milyon adetlik, tekstil ve iç giyim kategorisinde yıllık 90 milyon adetlik üretim kapasitesi ile çalışıyoruz. 2018’de grup ciromuz 165 milyon TL oldu. 2019 yılında 250 milyon TL ciro hedefliyoruz. diye konuştu.

Pierre Cardin Üyelik ile ev hanımları katalogla satış yaparak ve alt üye ekleyerek para kazanma imkanını yaşıyor. Evlerinizde oturarak kısa bir zaman içinde üye eklemeye başlayın, satış yapmaya başlayın ve üyelerinizin satışından da para kazanın!

Pierre Cardin Üyelik Nasıl Olunur?

Sizlerde bahsedilen bu büyük pazarda yer alarak evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız, Pierre Cardin Kıdemli Direktörü Nurcan Keskin sayesinde aktif pierre cardin üyesi olarak adım atabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ekiplerimiz sizlerle iletişime geçerek detaylı bilgileri aktaracak.

[contact-form-7 id=”2276″ title=”Uye Kayit Formu”]