Çekmeköy, İstanbul
0505 438 8601
nurcankayahan@gmail.com

Pierre Cardin Üyelik ile Ev Hanımlarına Ek Gelir

Pierre Cardin Üyeliği

pierrecardin üyelik ile ek gelir elde edin.

Pierrecardin Üyelik Kazandırıyor!

pierrecardin üyelik ücreti ödemeden yaklaşık %40’a yakın kar marjları ve hızlı ödeme koşulları ile ev hanımlarına kendi işinin sahibi olma imkanı sağlıyoruz. Hizmet kalitesi bakımından ve geniş ürün portföyü ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen ve kadınların kazançlarına kazanç katmasına imkan sağlayan Pierre Cardin’e üye olun, birlikte kazanmaya başlayalım!

Süre gelen zamanda bir çok ev hanımı ek gelir kazanmak konusunda bir çok yöntem denemiş ancak hiçbirinde istedikleri sonuca ulaşamamıştır. Ev Hanımlarına Ek Gelir Kazancı derken neler anlatıyorlar, neler söylüyorlar bunları iyi analiz etmek gerekiyor.

Ücretsiz Üyelik ile Sizde Satış Yapmaya Başlayın!

Ben Nurcan Keskin, Pierre Cardin ve Avrupa Networking Ekip Lideriyim. 10 seneyi aşkındır ilerlediğim bu ek gelir kazanma yolunda, evimin ana gelirini oluşturana kadar gerçekten çok mücadele verdim ve gayret ettim. 70.000’den fazla üye, 80’den fazla başarılı direktöre sahip olduğum bugünlerde, ne kadar doğru bir yola çıktığımın farkındayım. Sizlerde Pierrecardin üyesi olarak, her alt üyenizden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Yeter ki biraz vakit ayırın ve gayret edin…

Temsilci Ol Formu ile İlk Adımınızı Atın!

[contact-form-7 id=”2276″ title=”Uye Kayit Formu”]