Çekmeköy, İstanbul
0505 438 8601
nurcankayahan@gmail.com

Neden Nurcan Keskin?

Pierre Cardin Üyeliği

WhatsApp-Image-2020-01-24-at-17.50.18-1024x1024 Neden Nurcan Keskin?

Pierre Cardin Temsilci Olmak

Pierre Cardin temsilci olmak çok kolay! Kazanç sistemlerimiz ile ev hanımları ve mevcut işi olup ek iş arayan kişiler temsilci olarak ek gelir kazanabilirsiniz. Altınıza üyeler ekleyerek hem ihtiyacınız olan ürünü ucuz alın, altınızdaki üyeler satış yaptıkça sizde para kazanın!

Neden Nurcan Keskin?

Pierre Cardin Temsilci Olanlara Üye Desteği

Yeni üyelik gerçekleştiren kişilerin daha hızlı adımlarla ilerlemesi ve kazanabilmesi için üye desteği sağlıyor ve bu üyelerin yaptıkları satışlar ile daha hızlı bir şekilde kazanç sağlıyorsunuz.

Katalog Desteği

Çoğu üyenin sıkıntı yaşadığı konulardan biri olan; katalog getirememe, bulamama, kaybolma vs. derdi, Nurcan Keskin üyelerinde yok! Çünkü Nurcan Keskin’in üyeleri, eksiksiz bir şekilde, her ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında karşılayabiliyorlar.

Üyelere Başarı Hediyeleri

Yeni üyelerin attığı ilk adımdan zirveye kadar yanında olduğumdan dolayı, her zaman üyelerin başarılarına göre kendilerini mutlu edecek, maddi ya da manevi değeri yüksek hediyelerle karşınızda oluyorum!

Yeni Üyelere Hediye Çekiliş Hakkı

Çoğu kişi için ekstra bir maliyet olan ürünlerin temini ve çekilişlerin düzenlenmesi, yeni üye anlamında bir getiri sağlasa bile, çoğu ev hanımı ya da bu işi yapmak isteyen bireyler, kazanmadan bu tarz ufak ya da büyük harcamalar yapmaktan çekinmektedirler. Her işte olduğu gibi bu işte de yol pazarlama stratejilerinden geçiyor ve “Çekiliş Kampanyaları” bunlar için sadece bir örnek. Bu kampanyalar kapsamında, yeni üyelerime özel hediye çekiliş hakkı sağlıyor. Deneyimsel pazarlama ile daha hızlı ve rahat satış yapmalarını, neticesinde kazanmalarını, bu ve buna benzer yöntemlerle hızlı adımlarından zirve noktalarına kadar yanlarında olmayı büyük bir görev biliyorum.