Çekmeköy, İstanbul
0505 438 8601
nurcankayahan@gmail.com

2. Nesil Kazanç Sistemi

Pierre Cardin Üyeliği

Pierre Cardin Kazanç Sistemi ile 1.Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 2.Nesil üyeler denilmektedir. 2.Nesil üyelerinizin vermiş olduğu siparişlerin toplam tutarından % 4 prim kazanıyorsunuz. Örnek: 1.nesil üyelerinizin her biri de kendi altına 10’ar tane yeni üye eklemiş olsun. Böylece toplamda 100 kişilik 2.nesil üyeleriniz olacak. Bu 2.nesil üyelerin her biri 200 TL’lik sipariş verdiğinde, 2.nesil ekip cironuz toplam 20.000 TL olacak. Sizin kazancınız % 4 yani 800 TL.

Pierre Cardin Kazanç Sistemi İle Nasıl Kazandım?

Pierre cardin kazanç sistemi maceram yaklaşık 10 sene önce başladı. Evime destek olabilmek için ücretsiz olarak pierre cardine üye oldum ve üye olduktan sonra bana şifrelerimi ilettiler. Kısa bir süre içerisinde ise katalog gönderildi. Kataloğu açarak ben burada ki ürünleri satamam, nasıl satacağım diye düşünmeye başladım. Çevreme en fazla ne kadar satabileceğim, bu iş çok zor diye düşünmeye başladım. Denemenin bana hiçbirşey kaybettirmeyeceğini düşünerek yakın arkadaşlarıma ve akrabalarıma kataloğu göstererek satış yapmak için konuştum ve ilk siparişlerimi aldım. Zaman geçtikçe ürünlerden memnun olan çevrem giderek daha fazla sipariş vermeye ve çevresine katalogları dağıtarak tavsiye etmeye başladılar, kısa süre içerisinde benim 2000 TL bireysel satış cirom oldu. Evime ek gelir olarak başladığım bu süreç tek gelirim oldu.

Pierre Cardine Üye Olarak Para Kazanmak

Sonraki hedefim Avrupa Networking firmamın verdiği kazançlı prim sistemine geçmekti. Sistemi öğrenerek direk ekibime kendi ihtiyaçlarını ucuza alması için alt üye ekle bölümünden yakın arkadaşımı üye olarak ekledim. Daha sonra ise benim ilk siparişlerimi veren akrabama iş modelini anlattım ve onuda ekibime dahil ettim. O ise kendi ihtiyaçlarını ucuz olarak aldı ve arkadaşlarına ise ürün satışı yapmaya başladı. Kısa bir süre içerisinden firmadan cep telefonuma mesaj geldi ve prim almaya hak kazandığım ve banka hesabıma para yatıracaklarını ilettiler. Çok mutlu olmuştum ve anladım ki altıma eklediğim 2 üye ile kazanç sağlayabildim ve daha fazla üye ekleyerek daha fazla kazanmaya başladım. Artık sizin içinde ücretsiz üye olarak başlamanın vakti.