Çekmeköy, İstanbul
0505 438 8601
nurcankayahan@gmail.com

Pierre Cardin Üyelik İle Para Kazanmak Nasıl Olur?

Pierre Cardin Üyeliği

pierre cardin katalog satış

Pierre Cardin Üyelik ve Katalogla Satış Kazandırıyor!

En sonda söyleneceği başta söyleyerek bu soruya ÇOK BASİT cevabı ile başlamak istiyorum. Neden çok basit çünkü Pierre Cardin Katalogdan Satış Sistemine ücretsiz üyelik yaparak hemen ücretsiz üye olabiliyorsunuz.
Herhangi bir ödeme, bağlayıcı anlaşma, borçlanma asla ve asla yok. Zaten işin en önemli özelliklerinden birisi de bu ücretsiz üye olmak ve anında bireysel ürünü alımı yaparak ya da Pierre Cardin Katalog ile satış yaparak ya da ekip kurarak para kazanmaya başlamak.
Üçünü de aynı anda yapabilirsiniz. Yani kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını katalog fiyatının ortalama %30 – %40 altında bir fiyatla çok ucuza alabilir ve bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Pierre Cardin Katalog ile Kazanç Sistemi

Dilerseniz ayrıca bu ürünleri %30 – %40 marjla sıcak satış yaparak kar elde edebilir ve para kazanırsınız.
Dilerseniz ailenizden, komşularınızdan, arkadaşlarınızdan ya da sosyal medya platformları aracılığıyla Pierre Cardin’e ücretsiz alt üye ekleyerek onların satışlarından %5 prim kazanabilirsiniz.
Ücretsiz üye yaptığınız kişiler kendileri için ürün aldıklarında, satmak için ürün aldıklarında siz her zaman %5 priminizi otomatik olarak kazanırsınız. Her şey bu kadar basit ve net.
Kazancınız bu kadar mı? Tabi ki hayır! Alt üyeniz de para kazanmak için kendi ekibine yeni kullanıcılar veya satıcılar eklediğinde onların aldıkları ürün tutarlarından da %4 prim kazanacaksınız.
Onlar alt ekip kurarlarsa %3, onların kurdukları ekiplerden %2, onlarında kurduğu ekiplerin satışlardan %1 prim kazanacaksınız.

Yani toplamda 5 alt nesilden %15 prim kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak, ne yapmak istediğinize karar vermek bizimle irtibat halinde olmak.
Biz size ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri ve eğitimleri aynı şekilde ücretsiz olarak size vereceğiz. Çünkü artık biz bir ekip olacağız.
İster ürünleri sadece kendi kullanımınız alın, isterseniz alıp-satmak için ya da ekip kurmak için üye olun her halükarda biz hep sizin yanınızda olacağız.

Sizlerde Pierre Cardin Katalog’da bulunan ürünler günümüzde herkesin ihtiyacı olan ürünlerdir. Son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı ürünleri akrabalarınıza, internetten satarak para kazanmaya başlayın. Katalogda ki ürünleri toplumun her kesiminden insanlara satabilirsiniz. Çünkü onlar sizin potansiyel müşteriniz.

En başta ifade ettiğim ÇOK BASİT.